Powłoka antybakteryjna FAM to idea tworząca poboczną asekurację

Informacje

Kategoria: Zdrowie

Tagi dla artykułu
Powłoka antybakteryjna FAM to idea tworząca poboczną asekurację

Jedną z pionierskich firm, zajmujących się produkcją oraz dystrybucją gadżetów meblowych oraz budowlanych jest FAM Technika Odlewnicza Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo działające na krajowym i zagranicznym rynku jest od blisko 16 lat i z powodzeniem zyskuje coraz to nowszych Kontrahentów. Dodatkowym charakterem aktywności spółki są profesjonalne usługi odlewnicze nowoczesną metodą ciśnieniową, gwarantującą najwyższą jakość wykonania oraz trwałość. FAM co więcej oferuje też indywidualne rozwiązania galwaniczne, stosując jedną z najnowocześniejszych w branży warstw antybakteryjnych, dodawanych do farb proszkowych. Rozwiązanie, o jakim mowa cieszy się nieprzerwanym zainteresowaniem, nie wyłącznie ze względu na swoją innowacyjność, niemniej jednak również działanie, poparte licznymi, niezależnymi egzaminami.

Powłoka antybakteryjna FAM to idea, tworząca poboczną asekurację w miejscach takich jak: dworce, hotele i pensjonaty, prywatne domy lub mieszkania, publiczne budowle, jak także szkoły lub ambulatoria. Jej cechą charakterystyczną jest obecność jonów srebra, wykazujących silne działanie antymikrobiologiczne. Jest szczególnym pomysłem, dzięki któremu wolno zmniejszyć ryzyko namnażania się bakterii między poszczególnymi cyklami czyszczenia. Powyższa właściwość ma duże znaczenie wszędzie tam, w jakim miejscu na co dzień przewija się znacząca ilość ludzi. Fundamentalną zaletą powłoki antybakteryjnej firmy FAM jest długotrwałe działanie na przeróżnego typu bakterie, wirusy i grzyby oraz naturalny wygląd, nieodróżniający jej od powszechnie użytkowanych rozwiązań.

Dodatkowym plusem jest jej wysoka odporność chemiczna, gwarantująca zastosowanie praktycznie wszelkich środków czystości i dezynfekcji, osiągalnych na https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ rynku. Produkt jest przyjazny środowisku oraz opracowany zgodnie z obowiązującymi normami. Więcej wiadomości na jego temat wolno zdobyć na domenie internetowej https://fam-to.pl/pl/powloka-antybakteryjna/ czy też po bezpośrednim kontakcie z przedstawicielem firmy FAM. Powłoka antybakteryjna jest porywającym pomysłem w dobie licznych zagrożeń cywilizacyjnych oraz bakteriologicznych, dotykających organizm.

Top